Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž v Měrotíně

16. 6. 2007
V sobotu jsme se poprvé zúčastnili soutěže o putoní pohár Josefa Vitoula, který pořádalo SDH Měrotín. Na tuto soutěž jsme připravili družstvo mužů a družstvo žen Po strastiplné cestě naše auto s obtížemi dorazilo do upraveného areálu nad obcí, kde na nás čekalo dalších 16 mužských a 5 ženských družstev. Soutěžilo se jen v požárním útoku a jen na 2 hadice B. Terén mírně do kopce znepříjemnil provedení útoku nejen nám, ale i ostříleným týmům. Ovšem my jsme se nenechali zastrašit, probojovali jsme se i přes únavu z předešlého večera a dopracovali se v soutěži na šťastné 13. místo muži a 5. místo ženy.
Osádku našich družstev vyplnili:
Muži: Mira Vymětal - 1. proud, Martin Hudeček - 2. proud, Tom Rečka - rozdělovač, Martin Hubička - béčka, Ivo Urbánek - koš, Mira Hubička - savice, Hela Hanáková ml. - mašinfíra
Ženy: Vera Hanáková - 1. proud, Jarka Svačinová - 2, proud, Mila Jurečková - rozdělovač, Vilma Urbánková - béčka, Kája Holická - koš, Helen Hanáková - savice, Helen Hanáková ml - mašinfíra
Pořadetelům soutěžeme děkujem za možnost se ztrapnit, za hezké počasí a dobrou náladu. Příště zas... :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář