Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Hynkov 07

6. 10. 2007
V sobotu jsme se předvedli na soutěži o putovní pohár okrsku Příkazy. Soutěž se konal ve sportovním areálu na Hynkově. Tentokrát za náš sbor nasoupila stejná sestava jako v Nasobůrkách (Mira Vymětal (levý proud), Martin Hudeček (pravý proud), Tom Rečka (rozdělovač), Martin Hubička (béčka), Ivo Urbánek (koš), Mira Hubička (savice), Tom Utikal (mašina)), ale druhý útok si s námi vyzkoušel u mašiny Jirka Harszlak (Harry). Po vyřešení problému s technikou k provedení útoků se s menším časovým odstupem soutěž odstartovala. V konkurenci šesti mužských, dvou ženských a jednoho smíšeného družstva jsme pod vidinou medailového umístění zabojovali a o "bednu" nás tentokrát připravila setina vteřiny. Ukončili jsme tedy soutěž na čtvrtém místě, což je letos naše nejlepší umístění na pohárové soutěži.
Na závěr nám byla nabídnuta možnost, vyzkoušet si provedení požárního útoku s upravenou PS 12 (s osumnáctkou), kterou nám zapjčili borci z SDH Haňovice, za cožjim velice děkujeme. Spolu se mašinou jsme měli k dispozici jejich strojníka a savice s o-kroužky. Byla to parádní zkušenost k provedení útoku s pořádným strojem, jež nás ještě více nutí novou, výkonnější PS 12 pořídit.
Pořadatelům SDH Hynkov děkujeme za dobře připravenou soutěž, vynikající občerstvení a parádní cenu (lyžařské boty), kterou nyní nabízíme k prodeji :-)
Hasičskému sportu ZDAR!!

Obrazek


 

Náhledy fotografií ze složky Pohárová soutěž na Hynkově

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář