Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž v Ludéřově

3. 5. 2008

Po náročném dni, spojeném s pořádáním sletu čarodějnic u nás, jsme si udělali Obrazekodpočinkovou sportovní sobotu a vydali jsme se do Ludéřova na pohárovou soutěž. Menší tréninková přípravka proběhla, takže jsem si věřili na úspěch tipu - platný pokus. Do Ludéřova jsme dorazili v sestavě: Martin Hudeček - pravý proud, Mira Vymětal - levý proud, Tom Rečka - rozdělovač, Martin Hubička - béčka, Ivo Urbánek - koš, Mira Hubička - savice a hostem našeho soutěžního družstva byl borec z SDH Příkazy Milan Malý, který se postaral o naší dvanáctku (nemá nic společného s Kulínským!!). Možnost účastnit se v našm družstvě stála Mildu zapůjčení savic s O-kroužky a štafetek z výbavy sousedního sdružení, jelikož kapacita naší pokladny zatím nevykazovala dostatečnou povolenou hranici finančních prostředků k pořízení základního sportovního vybavení. Samozřejmě nesmím zapomenout na fotografa - Verča Hanák. Na soutěži se běžela štafeta 4x100m a požární útok na 2B, bohužel na jeden možný pokus. Obě dvě disciplíny jsme s úspěchem splninli s těmito nedostatky: na štafetě jedna lama (do které byly vkládány největší naděje a měla být oporou týmu) dostala možnost skočit dvoumetrovou bariéru. Bohužel mi to nevyšlo přesně podle představ o při výskoku mi vypadla štafetka a tak jsem si skok (tentokrát z místa) musel zopakovat :-(   Při požárním útoku se podařil špatně dopojit rozdělovač a voda prskala všude, kde nestačili těsnit Tomovi prsty.

Při zběžném překontrolování výsledků a zjištění, že to tentokrát opět na pohár nebude jsme sbalili svých pár švestek, starou hrkli do vozéka a tradá pryč. Také nás tlačila časová tíseň, proto se dodatečně omlouváme pořadatelům z Ludéřova, jejichž pořadatelské schopnosti jsou na skvělé úrovni a a jídelní menu je víc než vynikající!!!

Na příštím ročníku s naším družstvem můžete zase počítat. 

Obrazek

 

Loňský ročník zde

 

Náhledy fotografií ze složky Pohárová soutěž v Ludéřově 08

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro tu "jednu lamu"

(Verča, 6. 6. 2008 14:06)

chyběj ti tam písmenka a nejsem žádná Verča Hanák ty LAMO :-D