Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž v Litovli

26. 7. 2008

Tentokrát jsme jeli skusit štěstí do Litovle, kde SDH Chořelice pořádalo hasičskou soutěž "O pohár starosty města Litovel". Na soutěž bylo vysláno družstvo mužů a družstvo žen. Za muže se na startovní čáru postavili: Jiří Harszlak (pravý proud), Marti Hubička (levý proud), Tom Rečka (rozdělovač), Jaromír Vymětal (béčka), Ivo Urbánek (koš), Mira Hubička (savice) a Tom Utíkal (mašina). Za děvčata naběhli na start: Verunka Hanáková (levý proud), Jana Malá (pravý proud), Kája Šmakalová (roudělovač), Jarka Svačinova/Andrea Pazderová (béčka), Bára Otrubová (koš) a duo Helen Hanákových (savice, mašina). Útoky jsme běželi se zapůjčenými úzkými hadicemi od SDH Příkazy. Výtlak naší mašiny bohužel nevydržela béčková půlspojka u rozdělovače.

Družstvo mužů zkončilo mezi osmi na šestém místě a naše zlaté ženy vybojovaly 1. místo ze čtyř. Veronika Hanáková získala ocenění za nejlepší nástřik. Jejich úspěchu třikrát dík a hurá do dalších úspěšných závodů.

 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Pohárová soutěž SDH Chořelice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

oprava

(ewolota, 10. 8. 2008 22:39)

dík za kontrolo myho mizernyho pravopiso. Tož sem to opravil a natřel, teď be to muhlo bet bez problému ;-)

for lamku

(Verča, 10. 8. 2008 19:22)

hele mas tam "/utoly" místo útoky, jo a proč všechny píšeš nějak normálně a mě jako celým jménem? :-D neštvi mě, Ivo!! :-D