Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž Pinda

21. 7. 2007
V sobotu 21.7. jsme přijali pozvání hasičů Savín a zúčastnili jsme se pohárové soutěže na Pindě. Počasí opět parádní a nálada vynikající. Vzhledem k užívání dovolených a sportovních úrazů některých členů jsme byli nuceni dát dohromady záložní družstvo. Vyjeli jsme tedy Arem do strmých kopců v této sestavě: Ivo Urbánek - pravý proud, Mira Vymětal - levý proud, Tom Rečka - rozdělovač, Martin Hubička - béčka, Karel Ošťádal - koš, Mira Hubička - savice, Martin Utíkal - mašina. V této sestavě jsme díky bohu na soutěž taky dojeli.
Sjelo se sem celkem 13 mužských a 4 ženské družstva. Po zhodnocení stavu naši neupravené dvanácky a srovnání s upravenýmy osumnáckama ostatních družstev jsme stratili zájem o první místo a začali se snažit získat aspoň místo poslední. Ještě před prvním kolem dorazil taky náš fanklub v čele s maskotem a tiskovým mluvčím Kájou Pazderovou, která roztáhla i prostěradlo s nápisem
Neseď doma jako ....
a poď s nama do hasiča.
Nebujme se o nodo,
bodem dělat ostodo.
Kdež se bavit chceš,
tak meze nás vlez,
zachlastáme velece
nélepši só MEZECE!
Pivo jenom zaseči,
sme nélepši hasiči
HEJ, HEJ, HEJ,
MEZECE SÓ NEJ!
(Tento text měl být převeden i do zvukové podoby a zúčastnit se soutěže Olomouckého rozhlasu. Naštěstí se tak nestalo.)

S tímto textem v zádech jsme vyběhli do prvního pokusu požárního útoku a dosáhli jsem času 25,40 a po prvním kole se udrželi na 9. místě. Druhé kolo se nám tolik nepovedlo a proto jsme se propadli na celkovou 10. příčku pouhých 9,63 s za Cholinou, které zvítězila s časem 15,77 :-O

Obrazek 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Pinda

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář