Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž Pinda 09

1. 8. 2009

Přijali jsme pozvánku od SDH Savín, která se pořádala v kulturním areále "Na Pindě". Na soutěž jsme se dostali po úmorné cestě nešim Arem ve složení: Mira Vymětal + Harry - špice, Tom Rečka - rozdělovač, Martin Hubic - béčka, Ivo Urbánek - koš, Mira Hubic - savice a překvapením byla účast Petra Hrachovinu jako strojníka v našem družstvu. Ten i bez předchozího tréninku zvládl oba pokusy téměř bez chyby, za což před ním smekáme. V podstatě sme se na této soutěži letos poprve poprali s opravenou osumnáctkou a s časem 19,80 jsme zkončili na sedmém místě z celkem čtrnácti družstev. Vítězstvím pro nás byl úspěšný dojezd AREM tam i zpět.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Na Pindě 09

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář