Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž Ludéřov

5. 5. 2007
Dne 5.5. jsme se sportovně projevili po dlouhé době na pohárové soutěži v Ludéřově. Sestava byla následující: Tom Utíkal, Martin Hubička, Karel Ošťádal, Mira Hubička, Standa Hudeček, Martin Hudeček a Tom Rečka.
Počasí relativně přálo dobré náladě a sportovní duch se probouzel k velkým výkonům. Z nich nás ale odstavila štafeta na 4x100 metrů, po které se na výsledkové listině v kolonce Mezice objevil název NP. Po tomto zjištění jsme více-méně opustili sportovního ducha a začali jsme se jen vesele bavit. Po elegantně zvládnutém útoku jsme přebrali láhev božole za vynikající 15. místo a frčeli domů. V autě se otevřela výhra a vydržela po značku Ludéřov - konec obce. Za vynikající náladu, dobrou obsluhu a možnost si zasoutěžit hasičům z Ludéřova děkujeme.

Obrazek 

Náhledy fotografií ze složky Pohárová soutěž v Ludéřově

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář