19.5.2007 se po dlouhé době přesunula okrsková soutěž do naší obce.
Na nástupu v 8:30 se na upravené ploše hřiště sestavily družstva hasičů:
- v rámci okrsku - MUŽI: SDH Mezice, SDH Rozvadovice, SDH Střeň, a SDH Náklo
- ŽENY: SDH Mezice
- mimo okrsek přijali naši pozvánku hasiči z Chořelic, Přikaz a Skrbeně
Krásné počasí a spousta kofoly vyzývaly k vynikajícím výkonům a dobré náladě.
Kolem deváté (plus/minus hasičské zpoždění) se první borec rozběhl k bariéře - 1. překážce ve štafetovém běhu na 4x100m překážek. Štafeta i požární útok se prováděly 2x, takže po prvním zbabraném pokusu, byl k dispozici další pokus na podobný (snad lepší) výsledek. Po odběhnutí štafet se udělala minipauza na občerstvení, při které předvedly provedení požárního útoku naše děti v kategorii mladší a starší. V čase 12:13 (plus-minus hodina) se k připravené základně rozběhly navnaděné ženy, které věřily, že opět dosáhnou na první místo. Běžely: Vera Hanáková (1. proud), Jarka Svačinová (2. proud), Mila Jurečková (rozdělovač), Kája Holická (béčka), Katka Mlčochová (koš), Helena Hanáková (savice), Helena Hanáková (ml. mašina). Následovali muži. Za náš tým běžel: Tom Rečka (1. proud), Martin Hudeček (2. proud), Standa Hudeček (rozdělovač), Martin Hubička (béčka), Ivo Urbánek (koš), Mira Hubička (savice), Tom Utíkal (mašina). Opět se útok běžel na 2 kola. Po provedení všech útoků se sešla rada starších a zvolila vítěze.