Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční soutěž Nasobůrky

23. 9. 2006
Letos jsme se opět předvedli ve svém umění provedení požárního útoku na noční soutěži, kterou pořádalo SDH Nasobůrky. Soutěž je zařazena do okresní ligy hasičů. SDH Mezice vyslalo na soutěž omlazené mužstvo mužů a družstvo žen.
Za muže nastoupili: Utíkal Tomáš (velitel a strojník), Hubička Miroslav (savice), Urbánek Ivo (koš), Hudeček Martin (béčka), Hudeček Stanislav (rozdělovač), Rečka Tomáš (levá špice), Měřil Jaroslav (pravá špice).
Za ženy nastoupily: Hanáková Helena ml.(strojník), Hanáková Helena (velitel, savice), Mlčochová Kateřina (koš), Urbánková Vilma (béčka), Holická Karla (rozdělovač), Olga Hrabčíková (levá špice), Hanáková Veronika (pravá špice).

Na soutěži jsme změřili síly s dalšímy družstvy (celkem 33), z toho 28 mužských a 5 ženských.
Po maximálním výkonu každého jednotlivce z družstva se muži umístili na krásném 18. místě s časem 32:58 a ženy obsadily bednu na 3. místě s časem 49:16

Nálada v Nasoburkách byla vynikající, pořadatelům děkujeme za pozvání a vytvoření skvělé sportovní atmosféry. Přikládáme slib, že příští rok opět "bohužel" přijedeme s ještě větším elánem.
 

Náhledy fotografií ze složky Noční soutěž Nasobůrky

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář