Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční soutěž Nasobůrky 08

27. 9. 2008

Letos jsme opět zavítali na tradObrazekiční noční pohárovou soutěž v požární sportu, kterou každoročně pořádá SDH Nasobůrky v místním sportovním areále. Naše SDH dalo dohromady  několik nových hadic, mašinu a k nim družstvo mužů a  žen ve složeních:

muži - Martin Hudeček (pravý proud), Martin Hubička (levý proud) Tom Rečka (rozdělovač), Mira Vymětal (béčka), Ivo Urbánek (koš), Mira Hubička (savice), Martin Utíkal (mašina)

ženy - Jana Malá (pravý proud), Verča Hanáková (levý proud), Kája Šmakalová (rozdělovač), Jarka Svačinová (béčka), Bára Otrubová (koš), Helena Hanáková (savice), Helena Hanáková ml. (mašina)

Přes různé problémy se sestavením soutěžních družstev, dojezdem na místo, s technickými problémy se nám opět podařilo zkonzumovat zbytky, které nám zůstaly na skladě, udělat ostudu a přesto se dostavit na start obou útoků. Výsledný efekt předvedených sportovních výkonů nebyl úplně ideální, sem tam se něco nepovedlo a konečné časy nepatřily mezi nejlepší, i tak jsme se UMÍSTILI!! Muži na 10. místě v konkurenci šestnácti družstev a ženy získaly čas pro 4 - 5 místě, což je taky moc hezké.

Závěr patřil mistrům, hudba na přání hrála zvesela a dojezd domů proběhl bez problémů. Takže příští rok zas!!

 

 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Noční soutěž Nasobůrky 08

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář