Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční soutěž Nasobůrky 07

29. 9. 2007
Již od začátku roku jsme se těšili na účast na noční pohárové soutěži, kterou pořádá SDH Nasobůrky. Po překoknání problému s dopravou jsme se letos dopravili do sportovního areálu bez účasti našich sličnýh hasiček, zato s větší vervou se zúčastnit a předvést svoje umění. Za družstvo přijeli trha rekordy tito borci: Mira Vymětal (levý proud), Martin Hudeček (pravý proud), Tom Rečka (rozdělovač), Martin Hubička (béčka), Ivo Urbánek (koš), Mira Hubička (savice), Tom Utikal (mašina). Za podpory velkého fanklubu jsme se po prvním kole udrželi na krásném dvanáctém místě a v druhém kole se již nenašlo družstvo, které by nás posunulo o příčku vzhůru nebo zpět. Tudíš jsme letošní ročník ukončili mezi pouhými (podle loňska)  sedumnácti mužskými družstvi na dvanáctém místě a mezi ženskými jsme dokonce jako muži nenašli přemožitele!!!
Velice nás ovšem při závěrečném vyhodnocení zaskočilo oznámení pořadatelů o tom, že by to snad mohl být poslední ročník. Snad se tak nestane a můžem se již nyní těšit na skvělou náladu, která ne této soutěži vždy panuje, chutnou stravu, která nám téměř vždy sedne a hlavně na parádní soutěžní zážitek, na který se nezapomíná.

Obrazek


 

Náhledy fotografií ze složky Noční soutěž Nasobůrky 07

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář