Jdi na obsah Jdi na menu
 


Netradiční soutěž Bělkovice

5. 9. 2009

ObrazekVyužili jsme velmi lákavé nabídky zúčastnit se netradiční hasičské soutěže, která svými propozicemi lákala každého zájemce o netradiční podívanou . Sice jsme jen těžko ráno před odjezdem splácali 2 družstva, ale nakonec se to jakžtakž podařilo a vyrazili jsme vstříc novým zážitkům. Někteří posilněni dobrou náladou, někteří zvědavostí a jiní alkoholem, jsme našli místo klání a  vhodné místo k rozbití tábora ve kterém jsme chtěli přežít nástrahy sobotního sportovního dne.

Tato netradiční soutěž spočívala v těchto pravidlech: družstvo (minimálně pětičlenné) po odstartování doběhlo k přichystanému raftu, každý člen si oblékl plavací vestu, kterou musel zapnout minimálně na jednu přezku, poté se raft přenesl na délku celého bazénu, vsunul do vody a postupně se nalodilo celé družstvo. Někdo to zvládl bez újmy, někdo se namočil, někdo se úplně topil... Po zdolání bazénu se raft vytáhl na druhý břech a mohl začít hasičský útok. Voda se sála z dětského brouzdaliště, béčková hadice se musela protáhnout pod kolejemi (hlavně pozor na vlak!! ) a obě špice musely zdolat dvoumetrovou bariéru (bylo možno použít žebříků). Sestřelením plechovek proudaři se celý útok považoval za provedený. Na takto připravenou soutěž jsme z Mezic vyexpedovali 12 členů (necelé 2 družstva), která běhala v těchto sestavách:

družstvo Mezice1

mašina (příkazská) - Milan Malý

koš - Karel Ošťádal

béčka - Verča Hanáková, Andrejka Pazderová

rozdělovač - Martin Hubička (v prvním kole. V druhém ho pro natržení nohavice vystřídal Zdenek Holický)

proudy - Tom Rečka, Mira Hubička

 

družstvo Mezice2

mašina (příkazská) - Milan Malý

koš - Ivo Urbánek

béčka - Peťa Hrachovinová, Zdenek Holický

rozdělovač - Tom Rečka

proudy - Jiří Harszlag, Demižon

 

Obě dvě družstva se prala o nejlepší čas jak mohla a hlavně se stále udržovala víc než dobrá nálada, o kterou při této soutěži šlo především. Všem se tato soutěž velmi líbila a každý si odvážel domů velmi krásné zážitky. Uvidíme příští rok, zda nás na soutěž zase pozvou

 

Obrazek

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Bělkovice - netradiční soutěž 09

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář