Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malá kopaná Náklo

6. 7. 2007
Ve sváteční pátek, kdy nás potěšil Mr. Hus a jeho nepodařený první start do kosmu, jsme se zúčastnili turnaje v malé kopané, který pořádalo SDH Náklo.
V 9 hodin se na betonku u sokolovny sešlo celkem sedum sportovních družstev, které se chystaly na parádní výkon s možností vše přežít bez újmy na zdraví. Do turnaje se přihlásily tyto družstva: SDH Náklo, SDH Rozvadovice, SDH Mezice, GAJA-BAR team, Kokeš & spol, Chachaři a DEVILS. Náš nástup na turnaj počítal s umístění maximálně do 7. místa a podle toho to také vypadalo. Překvapila nás kvalita nastupujících protihráčů, kterých sme se však nezalekli a na konci turnaje jsme se ukázali jako brambory na vynikajícím 4. MÍSTĚ !!
Za tým SDH Mezice nastoupila skvadra ostřílených hráčů ze všech koutů fotbalových hřišť: Hudec,mladé Hudec, Mlha, Ewolota, Pupik, Tomka, Cemra, mladé Cemra a Nétek...
Za pozvání na turnaj pořadatelů z Nála děkujem, objednané hezké počasí a dobrou náladu. Pokud rozchodíme všechny zranění (hlavně Staniček), tak nás tam můžete očekávat příští rok znovu.

Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chudak

(FANDA, 16. 7. 2007 14:10)

To je škoda teho staníčka,vůbec mu není co závidět,ale jak je vidět,tak se stím snaží aspoň trochu bojovat a byl pre aj na masters of rock.JE TO BOREC