Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dědci - Skrbeň

26. 8. 2006
Tak naše sdružení vyslalo letos porvé družstvo na soutěž "dědci", kterou pořádalo SDH Skrbeň. Naše družstvo nemohlo být z jistých důvodů komletní, proto vypomohli i členové z okolních sdružení. Za SDH Mezice tedy nastoupily: Hanáková Helena (40), Urbánková Vilma (57), Žváček Jíří (52), Žváček Jan (54), Peřina Jiří (54), Plachý Vincenc (70). Pro nízký počet vypmohl jako strojník z SDH Skrbeň Svačinka Rostislav. Po úctyhodném výkonu skončilo družstvo na výborném pátém místě. Z dalších zborů se zúčastnili: Skrbeň, Topolany, Chválkovice a Nasobůrky. Po celou dobu soutěže panovala velice veselá nálada, jenom počasí nepřálo k té nejlepší zábavě.
SDH Skrbeň děkujeme za pozvání, občerstvení a tímto posíláme příslib naší účasti na dalším ročníku této skvělé soutěže.

Obrazek 

Náhledy fotografií ze složky Dědci Skrbeň

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář