Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paintball Olomouc

17. 8. 2008

Jednoho nedělniho odpoledne jsme se rozhodli vyřešit své osobní problémi na bitevním poli na paintballovém hřišti v Olomouci - Neředíně na staré pevnůstObrazekce, kde hřiště udržuje Paintballgame Olomouc. Podařilo se dát celkem 13 nadšenců dědiny, a k nim bylo přidáno dalších 13 nesmrtelných (mezi nimi 2 ženy). Po nafasování potřebných ochranných pomůcek, palných zbraní v plné palbě se naše družstvo rozprchlo do areálu pevnůstky, kde jsme průměrný sedmiminutový boj zakončili cca po minutě totálně rozstřílení a s hanbou jsme se seřadili na "hřbitově" Postupem času jsme získávali zkušenosti a boj se stále prodlužoval. Také se snižovaly případy střelby do vlastních spoluhráčů. Po pár hrách v prostorách pevnůstky jsme se přemístili na venkovní hřiiště kolem pevnůstky, kde nás opět zmátlo porstředí a opět se nám do střel pletli vlastní spoluhráči, čimž se omlouvám Harrymu za označkování hned ve dvou kolech (hold byl ve špatnou chvíli na špatném místě ) Na venkovním hřišti se náš tlak postupně zvyšoval a v závěru byla naše převaha markantní.

Po téměř třech hodinách běhání, střežení a vystavování stresu jsme se propoceni vraceli do nudného onošeného ohozu a s blaženým pocitem jsme se vrátili ke každodennímu posezení u Toníčka.

Tohoto sportovně-zábavného odpoledne se zúčastnili tito zabijáci: Ivo, Nenas, Hudec, Tomik, Mira, Hubic + Hubic, Teša, Hrach, Šlehač, Studna, Elvis a Harry. Střelcem dne byl Hudec s největší spotřebou kuliček , smolařem Harry s největším zásahem od spoluhráče  a dotlučeným Ivo po zakopnutí a stržení sebe sama . Ale počkejte příště!!

 

 

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Paintbal Olomouc

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář