Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva v Perninku

27. 11. 2009

ObrazekVzhledem k dohodnuté přátelské spolupráci s SDH Pernink ze vzdálených Krušnohor jsme s radostí přijali jejich pozvání do tohoto horského místa, kousek od Božího Daru. Tohoto dobrodružného víletu se zúčastnili:  Tomáš Utíkal, Ivo Urbánek, Standa Hudeček, Jindra Mlčoch, Mila Jurečkova, Bára Otrubová, Kája Šmakalová, Kája Pazdreová a Vilma Urbánková.

Po dřívějším seznámení s výbornou partu, kteří k nám zavítali v srpnu jsme věděli, že náš vílet bude velmi zajímaví a plný dobré zábavy.  A zkutečně. Naši nový přátelé měli vše perfektně připraveno. Představili nám svoji parádně zařízenou hasičskou zbrojnici, techniku i vybavení, kterou mužem jen tiše závidět. Velkým zážitkem pro každého z nás byla vyjížďka po krásném okolí jejiich hasičským veteránem. Další vynikající seznámení s technikou našich přátel byl připravený cvičný výjezd zásahovým vozidlem, předvedení a vyzkoušení jeho vybavení.

Během celého víkendu bylo také postaráno o zábavu a hojnost občerstvení. Především uspořádaná zabíječka byla pro nás velkým překvapením. Stále jsme se dobře bavili, seznamovali s dalšími členy SDH a užívali si výbornou atmosféru tamního spolku.

Celý víkend byl připraven velice dobře a každý z nás si domů odvážel plno zážitků a dobrých pocitá z pobytu u našich nových přátel. Již teď se těšíme na další společnou akci a strávení několika dní s touto parádní partou.

Foto z tohoto setkání jsou zde na stránkách, nebo na stránkách perninského člena SDH Jaroslava Novotného.

 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky SDH Mezice u SDH Pernink

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář