Jdi na obsah Jdi na menu
 


Námětové cvičení a předávání zásahových uniforem

28. 6. 2009

ObrazekJelikož všude kolem nás se zvyšovala povodňová aktivita řek, rozhodli jsme že si nanečisto vyzkoušíme vzájemnou pomoc při případném zasahu. V nedělním odpoledni jsme se v Mezicích sešli spolu s hasiči z Nákla, Střeně a Skrbeně. Po vyhlášení poplachu z rozhlasu na dědině jsme se bez okolků rozjeli ke svým stanovištím a natáhli vedení od nádrže u hospody až po hřiště na malou kopanou. Díky nedohořelému ohništi z předchozího večera si borci na špici mohli vyzkoušet, co dělá voda s rozžhaveným dřevem. Po úspěšném ukončení námětového cvičení byly členům zásahové jednotky Náklo slavnostně předány nové zásahové mundury. Z našeho SDH si tyto šaty odnesli domů: Ivo Urbánek, Tomáš Utíkal, Roman Ošťádal, Martin Utíkal a Standa Hudeček.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář