Účast na oslavách 130 let založení SDH Náklo

5. 7. 2006
5.7. jsme se prezentovali v sousední střediskové vesnici na oslavách založení zdejšího Sboru dobrovolných hasičů.
Zde jsme byli přítomni již od 9:00 na slavnostní shůzy. Poté jsme ukázali svoje schopnosti při námětovém cvičení, které vedl velitel Tomáš Utíkal a v akci se ukázali Mrtýnek Petr - řidič, Hubička Miroslav - strojník, Hubička Martin, Rečka Tomáš a Bartoň Miroslav u proudu.
V 13:00 jsme se zařadili do průvodu, který začínal v části Jáchymov, ve vycházkových uniformách, pracovních stejnokrojích a veteráni na staré stříkačce v bílých blůzách.
Po předvedení jako vždy precizně provedeného hasičského zásahu s koňskou stříkačkou (jež má vždy kladný ohlas u diváků) naše oficiální návštěva v Nákle skončila.

Za pozvání a občerstvení pořadatelům SDH Náklo děkujeme.