Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stracené ráj + SAX

5. 9. 2008

ObrazekSDH Mezice připravilo na krásný páteční večer taneční zábavu, na kterou přizvalo světoznámou kapelu Stracené Ráj a k nim skvělou zábavovskou kapelu SAX Rock. Akce se nesla ve stylu všelijakých oslav: letos podruhé si mohla domácí kapela Stracené Ráj zahrát ve známém prostředí ovšem podruhé za dobu existence na našem pevném pódiu! Kapela SAX Rock zde zase zažila návrat po deseti letech , Mara Ošťádalu slavil svoje další narozeniny a nafasoval tak od zbytku kapely vzácný dárek, Staniček udělal maturitu... a další, oslavyhodné příležitosti (hlavně bylo krásně ). Oslava a bujará nálada se nesla po celém areálu, bylo vidět spoustu tanečních kreací a na 300 návštěvníků dělalo vítr v našich nálevnách a svých peněženkách.

Pokud se návštěvníkům akce líbila, budem se těši na jejich další návraty a průvany v kešenich.

Po zábavě se pár zbořenin odhodlalo ke stavbě slavobrány pro vdávající se členku Mika. Tož sme se hecli - chmm

 

 

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Stracené Ráj + Sax rock

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář