Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slet čarodějnic 2007

30. 4. 2007
30. dubna 2007 pořádal Národopisný soubor Pantla s naší spoluprací již 8. ročník Sletu čarodějnic. Letos nám vyšlo počasí, proto byla účast obecenstva víc než překvapující. 108 registrovaných čarodějnic mluví za vše. Odhadovaná celková návštěvnost se pohybuje kolem 3 tisích návštěvníků, což předčilo veškerá naše očekávání a způsobilo kolabs v přichystaném občerstvení.
Čarodějnice po průvodu obcí absolvovali čarodějnický pětiboj - hod koštětem, tanec s koštětem, přeskok přez koště, čarodějnický slalom a tanec kolem ohně. Dále odborná porota důkladně posuzovala úpravu čarodějnic a jejich doplňků. Po vyhodnocení sletu následovala volná zábava.
O večerní zábavu se hudebně postarala kapela Asteor prokládaná mixem skladeb od dvojice DJ Mája a DJ Míša. ve 22:00 vystoupila se svou vynikající ohnivou šou skupina Akáda&Meče-Blesky.
Doufáme, že se všem návštěvníkům Slet čarodějnic líbil a příjmou pozvánku k dalším akcím pořádaným Sborem dobrovolných hasičů z Mezic.
Články z internetových novin Olomoucky den


 

Náhledy fotografií ze složky Slet čarodějnic 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář