Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stracené Ráj + Motors 09

18. 9. 2009

V půlce září jsme na páteční večer přichystali zábavu s kapelami Stracené Ráj a Motors. K této příležitosti, kdy se na domácí půdě předvedla místní známá kapela, jsme pro každého návštěvníka přichystali 1 pivo zdarma a proto byla návštěvnost velmi uspokojující. Číslo 250 hovořilo za vše . Stracené Ráj se postaral o parádní rozjezd večera a kapele Motors navodil vynikající atmosfétu k pokračující zábavě. Škoda, že technická závada neumožnila našim novým kamarádům - bratrům hasičům ze vzdáleného Perninku, aby si kapelu Stracené Ráj vychutnali v jejich domovském prostředí. Výborná nálada, parádní počasí a hodně zábavy trvalo až do ranních hodin a bylo těžké některé návštěvníky vůbec dostat domů. Za jejich snahu u nás přenocovat děkujeme a příště spacáky ssebou

 

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Stracené Ráj + Motors 09

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář