Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pochod slováckými vinohrady 08

11. 10. 2008

ObrazekParta nadšenců, možná bláznů, se domluvila ke společné  "zdravotní" procházce nazvané POCHOD SLOVÁCKÝMI VINOHRADY (co je Pochod slováckými vinohrady). Objednal se bus, sehnal se kvalitní řidič a dostatečné množství osob pro přeplnění autobusu. V sobotu ráno v 7 hodiny jsme vyjeli k netušícím zážitkům. Jak se ukázalo, bus nepatřil mezi  luxusní kusy s dostatečným počtem míst k sezení, kvalitní řidič nebyl až tak kvalitní s jehož zkušenostmi jsme se krásami okolí z oken autobusu kochali o hodinu déle, aleObrazek ke zdárnému, dlouho očekávanému cíly jsme se nakonec dostaly. Sice ne k začátku startu v Rohatci, ale cíl to byl. Začínal krásný, prosluněný den, jež bylo škoda vidět jenom jednou. K této slibné vizi se pomalu přibližoval každý účastník zájezdu při koštování různých odrůd vín a burčáku. Po cestě nám sloužil, mezi kopci a několika tisíci dalšími účastníky tohoto pochodu, prapor metalové kapely Iron Maiden. Tento záchytný bod dlouho držel náš putovní peleton  pohromadě, ovšem jen do doby, kdy byli učástníci schopni vidět. V druhé polovině pochodu byli účastníci našeho zájezdu různě roztroušeni přez celou cílovou rovinu, podle toho, jak, kde, komu vypověděl náhon na všechny 4. Sraz v 18 hodin u autobusu se také neobešel bez menších komplikac. Z mobilních telefonů se ozývaly nářky ztratících se turistů a jejich bezmoc trhala srdíčka nejednoho operátora. Nakonec jsme se všichni šťastně sešli a v bujaré náladě opouštěli vínem nasáté místo zvané Mutěnice.

 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Pochod slováckými vinohrady

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

For Verča

(Hudec, 22. 10. 2008 20:29)

Tak to piš ty, ty machře!!!!

for Ewolota

(Verča, 15. 10. 2008 21:27)

Příště až sem něco napíšeš, tak si to po sobě aspoň přečti :-D Nebo to napiš hanácky, páč to trhá celkem oči :D Hrubky, přepisy..pastva pro oči :D