Ples 2010

5. 2. 2010

ObrazekSDH Mezice se po nově otevření sálu v obci,rozhodl uspořádat Hasičský ples,po dlouhých devatenácti letech. Jelikož jsme se k uspořádání této akce rozhodli relativně pozdě - někdy v začátku ledna, bylo pro přichystání plesu velmi málo času. I přesto se vše, co k dobrému plesu patří stačilo nachystat. Zapojení členů bylo vynikající a stihlo se i to, co v plánu ani nebylo. Po zjištění velkého zájmu obyvatel o chystaný ples, jsme počítali s velkou návštěvností, o všech skutečnost, která v den plesu nastala, předčila naše očekáváni. Přes 200 návštěvníků na tomto plese opravdu nikdo nečekal. Na tento večer byla k tanci a poslechu domluvena kapela PANDORA , která se u nás objevila již v minulém roce na Sletu čarodějnic.

Zahájení plesu a uvítání hostů si vzal na starosti náš nový jednatel - Petr Hrachovina a další uvádění děje plesu,měli na starosti naši zkušení mluvčí - Mara Ošťádal a Hela Hanáková. Hned po zahájení vystoupili děti ze základní školy v Nákle pod vedením učitelky KObrazekačmárové. Další mezivstup v hudební přestávce byl opět pod taktovkou paní Kačmárové, a to taneční vystoupení a předvedení různých tanečních stylů. O další krásný mezivstup se postaraly Sokolky s vystoupením řeckých tanců. Jako poslední, před slavnostním losováním bohaté tomboly, bylo překvapení večera s divadelním vystoupením skupiny dobrovolníků z řad SDH - Lihoš a jeho parta s parodií na baladu Polednice se svým novým názvem DOPOLEDNICA. I když to byla jejich premiéra a s tímto kusem snad i derniéra, sklidila velký úspěch. Vrcholem večera bylo losování, již dřive zmíněné, bohaté tomboly, které se ovšem díky velkému počtu cen velmi protáhlo. Poté již veškerá zábava byla pod taktovkou kapely Pandora, která se všem velice líbila.

Vzhledem k velkému úspěchu celého plesu,se samozřejmě můžou spoluobčané již nyní těšit na další ročník (snad dříve, než za 19 let).

Za úspěch akce je potřeba poděkovat především sponzorům, kteří byli velice štědří. Našimi sponzory plesu byli v tomto roce: Auto Hégr Šternberk, Autodoprava Mrtýnek Jiří Mezice, Otrubová Bára Mezice, Beran Petr Mezice, Cemex sand s.r.o Náklo, Cukrářská výroba Papicová Svatava Mezice, Dalkia Olomouc, DPP Polívka Náklo, Hamé s.r.o., Hanafreenet Příkazy, Hasičská technika Kryl Olomouc, Hanáková Helena Mezice, Hospoda U Kamínků Mezice, Hostinec U Gajů Náklo, Jemča a.s., Jokva Mezice, Kadeřnictví Vacova Malvína Náklo, Klempířství Petrskovský David Unčovice, KÔS Mezece, Malířství a natěračství Otruba František Náměšť na Hané, Klempířství Sklenář Rostislav Unčovice, Obec Náklo, Ovoce-zelenina Škrabalová Hana Příkazy, Ovocná školka Špunda Oldřich Mezice, Pivovar Litovel, Potraviny V Zatáčce Šperlichova Dana Unčovice Pneuservis Opíchal Jiří Litovel, Provádění staveb Smrček Ludvík Unčovice, Radio Haná Olomouc, Reflexní terapie Smetáková Radka Mezice, Rodinné centrum Housátko Mezice, SDH Mezice, SK Sigma Olomouc, Smíšené zboží Ošťádalová Iva Mezice, Stolářské práce Hubáček Stanislav Unčovice, Stracené Ráj Mezece, Syrárno Orrero a.s., Vaněk Vladimír Mezice, Vodo-topo-plyn Špička Vlastimil Mezice, Výroba sáčků Beneš Franta Unčovice, Zámečnické práce Utíkal Tomáš Mezice, Zámečnické práce Hudeček Stanislav Hudeček Mezice, Zemědělské družstvo Unčovice, spoluobčané obce MEZECE.

Další poděkování patří všem, kteří s přípravou plesu jakkoliv pomohli

Náhledy fotografií ze složky Ples 2010