Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevírání dětského hřiště

6. 4. 2008

ObrazekKonečně nastal ten dlouho očekávaný den, kdy se slavnostně otevřelo nově vybudované dětské hřiště v obecním sportovním a kulturním areále. Toto otevírání bylo součástí oslav k výročí 930 let od první písemné zmínky o naší střediskové obci Náklo. Po prvním neúspěšném termínu, kdy se o zrušení akce postaralo deštivé a větrné počasí se druhý termín uskutečnění vyvedl nadmíru dobře a mohly jsme počítat s dobrou návštěvou našich spoluobčanů.
Ve 14 hod akci zahájil starosta obce Náklo přivítáním hostů a představením zástupců firmy CEMEX SAND, která nové dětské hřiště sponzorovala. Za jejich počin jim patří vřelé díky. Poté se starosta s těmito zástupci přemístili k brance dětského hřiště a pot deštěm blesků z automatických digiťáků spolu přestřihli pásku a uvonili tak cestu prvnímu oficiálnímu návštěvníkovi, jimž se stala žena s prvorozeným dítětem tohoto roku. Po ní následoval nával dětí, jehož kapacitu dětské hřiště mohlo jen z těžka pojmout.
Během toho již starosta předával do užívání oddílu malé kopané a SDH Mezice novou, funkční, benzínovou sekačku k úpravě travnatého porostu, především v prostoru dětského hřiště.
Poté proběhlo vystoupení dětí z mateřské školky a po nich předvedl svoje umění tanační kroužek z Nákla. Další na programu bylo pár soutěží o ceny pro děti, které se přišly na otevírání dětského hřiště podívat.
Závěr patřil dospělácké části obecenstva, která oslavovala úspěšné vydaření této slavnosti.
Věřím, že se dětem a všem bude na dětském hřišti stále líbit a pomůže k znovuzrození aktivního pohybu ve všech hezkých dnech v našem sportovním areálu.

 

Obrazek

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Otevírání dětského hřiště

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář