Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křest DVD Stracenyho ráje

24. 7. 2009

Po velkém úspěchu koncertu kapely Stracené Ráj na sportovní hale v Olomouci University Palackého se kapela rozhodla (spíš s tím tak nějak počítala) vydat z této akce live DVD, kde se ukázala v parádní sestavě se spoustou hostů a vynikajícím publikem. Křest tohoto DVD se kvůli pochybnému počasí uskutečnil na sále hospody U Kamínků. Návštěvnost byla i přez minimální medializaci akce velmi překvapivá. DVD se za pmoci dvou hostů polilo šampaňskym a za velkého aplausu se vrazilo do dvdstroje a pustilo na plátno. Během akce si hned první zájemci mohli DVDzakoupit u piva a ke každému DVD bylo pivo zdarma (proto se prodalo tolik DVD ) Poté se diskutovalo, podepisovalo na DVD nosiče i jiné partie a nosiče a hlavně se zapíjel úspěch tohoto live alba. Tak hurá už do další akce

 

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Křest DVD Stracenyho Rája

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář