Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křest CD Stracenyho rája

9. 6. 2007
Mezická kapela Stracené Ráj vypravila do světa po dvou demech svoje první debutové CD. Na tuto velkolepou oslavu si do Mezic pozvala další stejně vynikající kapely: Ciment z Valašského Meziříčí, Nšoči z Kroměříže, Barel rock ze Žďáru nad Sázavou a Skrol ze Skrbeně.
Akce začala něco málo po třetí hodině a zahajovala ji kapela Ciment.- vynikající rocková legenda se skvělým zvukem a ještě lepšími texty v originálním nářečí. Po nich nastoupili na monstrózní pódium borci z kapely Nšoči. Opět vynikající kapela, rytmická hudba, skvělý zvuk. Dalším hostem byla kapela Barel rock. Tato kapela zvedla z lavic nadmíru spokojených posluchačů. Parta zvěrolékařů pobavila nejen svými texty ale také hudebními nástroji, na které předvedla perfektní šou. Misto kytary se hrálo na lopatu, z harmoniky byl napůl vysavač a místo bubnů kyble a barely. Skvělý zážitek.
Hřebem večera byla samozřejmě kapela Stracené Ráj, která přišla na scénu kolem osmé. Na začátku přečetl frontmen kapely MaObrazekrek Ošťádal seznam chlebodárců, kterým nevadilo uvolnit pár krejcarů a přispět tak na skvělou věc, kterou nové CD jistě je. Na první song vběhl na pódium borec s mašinou na trávu (velitel našeho sboru), vyloudil párkrát hen, hen a kapela rozjela zábavu naplno. Postupně přehrála všechny skladby, které nové CD obsahuje a pokračovala svými flágy věčně zelenými. Fanoušci kapely se dostávali s každou skladbou do ještě většího varu a vytvořili tak velkolepou koncertní atmosféru. Dík patři také vynikajícímu zvukaři a osvětlovači, který svou prací přivedl dílo k dokonalosti. Na závěr vystoupení kapela pokřtila CD pravou slivovicí. Kmotrem se stal frontman kapely Ciment Petr Zezulka.
Závěr večera odehrála kapela Skrol klasickými zábavoskými skladbami.
Všem kdo se na přípravách křtu podíleli mnohokrát děkujeme, kdo se přišel podívat chválíme a kdo nepřišel tomu se zle povede. Snad to nebyla poslední akce svého druhu a stane se pravidelným každoročním festivalem.

Článek z portálu olomouc.cz

Obrazek


 

Náhledy fotografií ze složky Křest CD Stracenyho Rája

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář