Jdi na obsah Jdi na menu
 


Disko 29.6.a Trifid 4.7.

4. 7. 2007
DISKO 29.6.
Jako každoročně jsme uspořádáli I. prázdninovou dance party, kdy přijeli namixovat skladby DJ´s Míša a Péťa (Vilík). Tento rok počasí přálo dobré náladě, ale návštěvnost nedosáhla našich představ. Malá účast nás neodradila od skvělé párty a pobavily jsme se ož do následujícího večera.

TRIFID 4.7.
Tento den zahajující 4denní sváteční víkend byl takovým výstřelkem do ticha. Uplakané počasí, které trvalo do 20:00 předpokládalo zrušení akce, ale blížící se změna počasí a slunce v duši nás přece jenom přimělo k uskutečnění akce. Účast zájemců o kapelu z Hněvotína nás velice potěšila a více než 150 osob se postaralo o vynikající atmosféru. Nálada panovala až do ranní hodin a ve 2 jsme, s blaženým výrazem v očích pokladníka, akci ukončili.

Tyto dvě akce byly celkově vydařené, děkujem všem návštěvníkům, kteří se zúčastnili a těšíme se na Vaši účast na dalších akcích pořádaných hasiči z Mezic.
 

Náhledy fotografií ze složky Diskotéka 29.6. + Trifid 4.7.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář