Dětský den 2006

2. 9. 2006

Dětské sportovní odpoledne v Mezicích

SDH Mezice uspořádalo 2. 9. ve sportovním areále obce Mezice Dětské sportovní odpoledne. Poslední prázdninový víkend a krásné sluneční počasí se postaralo o vysokou návštěvnost našeho dětského dne. Zúčastnilo se celkem 61 dětí z Mezic a okolních obcí.

Děti byly rozděleny do 3 věkových kategorií:

Koťata
0 - 6 let
bylo zde zařazeno 27 dětí
1. kategorie
6 - 9 let
zdel bylo zařazeno 12 chlapsů a 10 děvčat
2. kategorie
9 - více let
zde bylo zařazeno 7 chlapců a 5 děvčat

Pro děti bylo přichystáno celkem 24 stanovišť s různými disciplínami, za jejichž splnění získávali děti body, které potom udávaly celkové pořadí a zároveň ohodnocení.

Umístění dle kategorií:

Koťata byla ohodnocena všechna stejně bez ohledu na dosažené výsledky.

1. kategorie - chlapci

2. místoAnna Šándorová
3. místoDavid Urbánek
3. místoHana Maksantová

Všechny děti získaly za své umístění patřičné ocenění a nikdo neodešel bez dárkového balíčku, o něž se postarali naši sponzoři, kterým tímto velice děkujeme.

Sponzory dětského sportovního odpoledne byly:

Kadeřnictví Prázdná Lenka, Cukrářská výroba Papicová Svatava, Autodoprava Mrtýnek, Stavební práce KAOME Ošťádal Karel, Smíšené zboží Ošťádalová Ivana, Potraviny „V Zatáčce“ Jelínková Dana, Potraviny „U Františka“ Grofková Pavlína, DPP Polívka Vladimír, Zemědělské družstvo Unčovice, Velkoobchod uzeninou Pluskal Zdeněk, Dámská a pánská konfekce EF-PRI.

K nákupu hodnotných cen přispělo samozřejmě také nemalou částkou (4 000,-) SDH Mezice.

Poslední prázdninový víkend uzavřela taneční zábava v plném .

Za pomoc při uspořádání dětského dne děkujeme všem hasičům i nehasičům, kteří se příprav účastnili a již nyní přikládáme pozvánku na příští již 8. ročník Dětského sportovního odpoledne do Mezic. Věříme, že se u nás všem zúčastněný a přihlížejícím líbilo a můžeme se na jejich návštěvu těšit i příště.

Náhledy fotografií ze složky Dětský den 06