Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den s Housátkem

7. 6. 2009

ObrazekNedělní odpoledne plné her připravilo pro děti nové občanské sdružení HOUSÁTKO - rodinné centrum SDH Mezice zajišťovalo na akci obsluhu.

Krásné počasí lákalo a proto se na hřišti sešla velká spousta malích i větších dětí, aby si zasportovaly a pěkně pobavily. K větší zábavě přispěl i nafukovací skákací hrad, který byl v našem areálu novinkou a překvapil nejednoho návštěvníka i pořadatele. Pro děti bylo přichystáno spoustu soutěží a dovednostních stanovišť a samozřejmě bylo každé dítě za svůj výkon náležitě odměněno. Akci mělo nové občanské sdružení velmi pěkně připraveno a patří jim velký dík. těšíme se na další spolupráci a společně strávený čas.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den o.s. Housátko

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář