Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den + disko 29.8.09

29. 8. 2009

Dětské sportovní odpoledne v Mezicích 29. 8. 09

ObrazekDne 28.9.2009 se konalo tradiční soutěžní odpoledne pro děti na ukončení prázdnin. SDH Mezice připravilo na hřišti pro děti všech věkových kategorií 30 soutěžních disciplín. Po loňském "červeném" úspěchu jsme se přeladily do žlutých triček a aby byla stanoviště lépe viditelná, měla každá osoba u stanoviště na hlavě žlutou papírovou čepici. Počasí nám dopoledne nepřálo k přípravě areálu, proto se tato příprava trochu protáhla a zpozdilo se také zahájení soutěží. Tímto se dodatečně všem omlouváme za hodinové zpoždění zahájení soutěží. I přes špatné počasí se přišlo pobavit 57 dětí z Mezic a okolí. Děti plnily spoustu úkolů, kde si procvičovaly paměť a své dovednosti, například při překážkové dráze, trefování různých cílů, procházení bludištěm, hledání klíče poslepu, skládání domina a dalších různých disciplín. Každé dítě, které s námi strávilo poslední prázdninovou sobotu, dostalo několik sladkostí a samozřejmě věcnou cenu. Ale i pro rodiče byla připravena spousta soutěží, ale vzhledem k pozdějším hodinám se zúčastnili spíše domácí. Nikdo by nevěřil jak je složité třeba napustit nafukovací balónek vodou přes trychtýř nebo si ve dvojicích vzájemně vyčistit zuby poslepu. Na úspěchu celé akce má velkou zásluhu i DJ Míša, který moderoval celé odpoledne a následující disko-rockotéku. Velký dík patří též těm, kteří přišli na stanoviště a ve svém volném čase nám pomohli. A samozřejmě sponzorům, bez kterých by bylo těžké odměnit všechny soutěžící. Doufáme, že se odpoledne všem líbilo a budeme se těšit na další rok.

 

Výsledková listina:

věková kategorie do 7 let byla hodnocena u všech dětí za účast.

 

II. věková kategorie 7-8 let

III. věková kategorie 9 – 10 let

IV. věková kategorie 11+

dívky

dívky

chlapci

dívky

umístění

umístění

jméno

 umístění

 jméno

 umístění

 jméno

umístění

jméno

 1.

 1.

Antonín Gaja

 1.

Emilie Hanáková

 1.

Adam Danyška

 1.

Adélka Antlová

 2.

 2.

Petr Peřina

 2.

Petra Vybíralová

 2.

Michal Němčák

 2.

Deniska Pazderová

 3.

 3. 

Jan Ševčík

 3.

Terezka Ošťádalová

 3.

Martin Polívka

 3.

Markéta Vymětalová

 

 

Po dětském odpoledni pokračovala tradiční diskotéka - poslední prázdninová. Skladby do beden pouštěl oblíbený DJ Míša - udělal tak tečku za krásným létem.

Již nyní se můžou všichni těšit na příští dětský den tak, jako my se těšíme na všechny návštěvníky.

 

Sponzory dětského dne a dětské hasičské soutěže byli:

Obec Náklo, Zemědělské družstvo Unčovice, Potraviny v zatáčce Unčovice, Instalatérské práce Špička Vlastimil Mezice, Cukrářská výroba Papicová Svatava Mezice, Hasící technika Kryl Olomouc, Pohostinství U Gájů Náklo, Potrubní systémy Jokva Mezice, DPP Polívka Náklo,  Ovocná školka Špunda Mezice, Moštárna Mezice, Dalkia Olomouc, Smíšené zboží Oštádalová Iva Mezice, Stavební práce KAOME Mezice, Kapela Strádané Ráj Mezece, Potraviny U Františka Náklo, Občanské sdružení KÔS Mezece, Pap OIL Kostolanský František Unčovice, FGP Studio tiskárna Olomouc, Zámečnické práce Utíkal Tomáš Mezice, Zámečnické práce Hudeček Stanislav Mezice, Ošťádal Roman Mezice, Hospoda „U Kamínků“ Mezice, Beneš František Unčovice,  

 

 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den + disko 29.8.09