Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2007

1. 9. 2007

V sobotu 1.9. jsme uspořádaly, jako každoročně dětské sportovní odpoledne k ukončení pObrazekrázdnin. Skvělé počasí přálo dobré pohodě a vynikající návštěvnosti dětí a jejich rodičů. Celkové číslo 65 zaregistrovaných dětí mluví za vše.
Letošní ročník byl ve znamení pohádkových bytostí všeho druhu, a proto jste na našem hřišti mohli potka bludičku, popelku, princeznu a spoustu jiných pohádkových postav, u kterých děti plnily zadané úkoly, jako například chození na chůdách, překonání překážkové dráhy, ochutnávka s různými příchutěmi, střelba ze vzduchovky a jiné. Celkem bylo připraveno 20 stanovišť. Děti soutěžily ve 4 kategoriích a podle kategorie byly také ohodnoceny.

Výsledková listina:

1. kategorie - do první třídy

Bez vyhodnocení - všechny děti se umístily na 1. místě

2. kategorie = 1. - 2. třída

1. Klárka Vaňková

1. Kuba Crhák

2. Terezka Ošťádalová

2. Martin Polívka

3. Natálka Gnipová

3. Petr Spurný

4. Terezka Gajová

4. Libor Wagner

5. Emilka Hanáková

5. Honza Labonek

3. kategorie = 3. - 4. třída

1. Deniska Pazderová

1. Martin Stefanidis

2. Nikolka Vymětalová

2. Ivošek Lakomý

3. Adélka Antlová


4. Lucie Dostálová


5. Terezka Čacká


4. kategorie = 5. třída a víc


1. Kamila Haninová

1. Franta Kamínek

2. Zuzana Wagnerová

2. Dušan Sapara

3. Anna Šandorová

3. Ondra Pospíšil

4. Nikolka Zedková

4. Jakub Čacký


5. Svaťa Kvapil

Po vyhodnocení dětského dne se rozdaly ceny a žádné dítě neodešlo z dětského dne bez nějaké maličkosti, kterám jim udělala radost. Také si děti během dne přišli pro občerstvení zdarma, aby se jim lépe soutěžilo. Toto vše by bez podpory členů SDH Mezice a sponzorů nebylo možné uspořádat, zo což těmto všem velice děkujeme. Sponzory dětského dne pro letošní ročník byly:
Kadeřnictví Prázdná Lenka, DPP Velkoobchod Polívka, Cukrářská výroba Papicová Svatava, Autodoprava Jiří Mrtýnek, Stavební práce KAOME Ošťádal Karel, Smíšené zboží Ošťádalová Ivana, Potraviny „V Zatáčce“ Jelínková Dana, Potraviny „U Františka“ Grofková Pavlína, DPP Polívka Vladimír, Velkoobchod uzeninou Pluskal Zdeněk, Zámečnické práce Utíkal Tomáš&Nečesaný Pavel, Babica František, Lékárna "U Červeného kostela", Hostinec "U Gajů".

Po dětském dnu následovala jako každý rok diskotéka k ukončení prázdnin, která se opět skvěle vydařila. K tanci a poslechu mixoval skladby oblíbený DJ Míša, který také poslední prázdninový víkend o půl třetí ukončil.

Již nyní se můžou návštěvníci těšit na další ročník, kdy se znovu sejdem ve sportovním areále Mezice.

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den a Disko

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář