Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. prázdninová 2009

26. 6. 2009

Tak jak se stalo již pravidlem, opět se první páteční večer před začátkem prázdnin věnoval mladším návštěvníkům večerních akcí a v našem areále se přichystala diskotéka s RADIEM Háná, a s ním i Marcela  "Queetko" Procházková, který celý večer moderovala.

V přípravě areálu nastal ještě před zahájením problé s vlezlou havětí, která se nám zabydlela v nové kůlně - bylo zde objeveno vosí hnízdo velikosti raggbiového balonu, což znamenalo okamžitý zásah zásahové jednotky a poprvé se osvědčili svěřené zásahové uniformi. Za pomoci různých obranných prostředků se podařilo hnízdo zneškodnit, poté sme si navzájem obrali žihadla a zábava mohla začít. jelikož se počasí honilop všemi směry, nebyla návštěvnost úplně ideální, ale nakonec se nálada i navštěvníci docela solidně ztrhly. Za což jim děkuje především pokladník SDH a tímto se těší na další návštěvu.

 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Disko s rádiem Haná

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář